Belépés

Belépés


e-mail cím:

jelszó:




Regisztráció


Elfelejtett jelszó
Kosár
0 termék, 0.- Ft
Összesen (nettó): 0.- Ft

Kosárhoz

A termék sikeresen bekerült a kosárba!

tovább vásárolok Kosárhoz
kategóriák
Termékek / ZSINÓROK / Fonott zsinór / OREEL NANO D BRAID 100M 0,23mm 16,5kg

OREEL NANO D BRAID 100M 0,23mm 16,5kg

OREEL NANO D BRAID 100M 0,23mm 16,5kg
Cikkszám: OR390123

Raktáron

Termékgarancia: részletek

régi ár: 1 680.- Ft
Ár: 1 590.- Ft

Milyen átvételi lehetőségek közül választhat?

Személyes átvétel a boltban:
A megrendelt termék(ek)et telephelyünkön veheti át:
Eurostar Kft. - 1033 Budapest, Szentendrei út 89-95.
NYITVA: H: 08.00-16.00 | K-CS: 08:00-15:00 | P: 08:00-14:00
A megrendelésről visszaigazoló e-mailt küldünk. Amint elkészül a rendelése és az átvehető, e-mailben jelezzük Önnek.

Házhozszállítás futárszolgálattal:
Normál díjszabás szerint. Az árakról illetve a díjmentes szállítás feltételeiről a SZÁLLÍTÁS menüpontban tájékozódhat.

Cégünk a DPD, EXPRESS ONE vagy GLS futárszolgálattal szállít. Házhozszállítás esetén a feladást követő 1-3 munkanapon belül a csomag kiszállításra kerül, ha a termék RAKTÁRON jelzést mutat.

Termékleírás

Az O'REEL NANO D-BRAID 4x fonott zsinór 4db PE mikrószálból van összefonva. A finom, vékony, erős mono szálaknak köszönhetően sokkal nagyobb a teherbíró képessége a zsinórnak. A  fonott zsinór nem nyúlik, ezért minden apró rezzenést továbbít botunk felé ezért azonnal reagálhatunk a kapásra. A D-BRAID fonott zsinor felületén egy vékony bevonatot kapott, ezért sokkal ellenállóbb és kopásállóbb a zsinór. A a bevonat másik előnye még az is, hogy a nedvszívó képessége minimális. Többféle méretben és 2 kiszerelésben kapható(10m, 100m). 100m zsinór van feltekercselve a dobra, mely a különleges gyártási technológiának köszönhetően kopásálló, a külső bevonat pedig teljes UV védelmet és hosszú élettartamot biztosít. Használhatjuk pergetni, fenekezni vagy akár akadóban történő úszózáshoz is a vékonyabb méreteket. Ha szüksége van a teljes 100m-re, de szeretne előkét is kötni, lehetősége van kedvező áron 10m-es kiszerelésben is vásárolni a fonott zsinórból. Az előke használata ideális olyan vizeken, ahol nem hagyhatjuk a halat kontrol nélkül, ahol számít az azonnali bevágás. A vékonyabb átmérőket hajszál előke kötésére is használhatjuk. 


Paraméterek

Méret 0,23mm
Hossz 100m
Szakítószilárdság 16,5kg
Szín sötét zöld
Mennyiség 1db

Termék biztonság (GPSR)

Figyelmeztetés!
Tartsa távol 36 hónaposnál fiatalabb gyermekektől, mert apró alkatrészeket és éles tárgyakat tartalmazhat, amelyeket lenyelhet (fulladásveszély).
Nem alkalmas 14 év alatti gyermekek számára. Csak felnőtt közvetlen felügyelete mellett használja!
Emberi fogyasztásra egyetlen általunk forgalmazott horgász termék sem alkalmas.
A por; folyadék; gyurma; tészta; szemes takarmány alapanyagú termékeink is csak állati fogyasztásra alkalmasak! Ha horgászat közben megszúrja, megvágja, felsérti a bőr hámréteget esetleg mélyebb rétegeit bármely eszköze(horog, horgászkés, bojli fúró, bojli fűző stb.), fertőtlenítse a sebet, súlyosabb esetben forduljon szakemberhez.
Horgászat közben mindig legyen figyelemmel közvetlen környezetére a horgászeszközök használatakor is. Bedobáskor vagy a hal fárasztásakor ügyeljen a saját és az esetleg közelében tartozkodók testi épségére is. A botok elektromos vezetőképessége azok alapanyagától, hosszától, valamint a levegő nedvességtartalmától függően váltakozik ezért soha ne használjon horgászbotot magasfelszültségű vezeték alatt és villámláskor mivel ez balesetveszélyes, áramütést okozhat.
A horgászat során esetlegesen kelettkezett szemetet minden esetben az arra kijelölt gyűjtőhelyre vigye el, ezzel is óvva a természet értékeit.